Program clase

Clasele FS Studio

Program Săptămânal

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
09:00 AM
Pilates Body & Mind
09:00 AM
10:00 AM
Ionela Spinu
10:00 AM
Power Yoga
10:00 AM
11:00 AM
Veronica Alexe
11:00 AM
12:00 PM
Elastiband workout
12:00 PM
13:00 PM
Maya Al Khatib
Pump and Tone
12:00 PM
13:00 PM
Maya Al Khatib
DeepWORK
12:00 PM
13:00 PM
Lucian Burche
Pilates-Balance
12:00 PM
13:00 PM
Lucian Burche
13:00 PM
14:00 PM
15:00 PM
16:00 PM
17:00 PM
Energy and Intention Yoga
17:00 PM
18:00 PM
Veronica Alexe
18:00 PM
Elastiband - core
18:00 PM
19:00 PM
Lucian Burche
Pilates
18:00 PM
19:00 PM
Liora Zytcer
Pump and Tone
18:00 PM
19:00 PM
Richmond Bachia
Yoga for Stress Relief
18:00 PM
19:30 PM
Veronica Alexe

Step & Tone
19:30 PM
20:30 PM
Maya Al Khatib
19:00 PM
Mindful yoga
19:00 PM
20:00 PM
Georgiana Buta
FIT & FLY
19:00 PM
20:00 PM
Liora Zytcer
Pilates
19:00 PM
20:00 PM
Maya Al Khatib
20:00 PM

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
12:00 PM
Pump and Tone
12:00 PM
13:00 PM
Maya Al Khatib
DeepWORK
12:00 PM
13:00 PM
Lucian Burche
13:00 PM
14:00 PM
15:00 PM
16:00 PM
17:00 PM
18:00 PM
Pump and Tone
18:00 PM
19:00 PM
Richmond Bachia
19:00 PM
FIT & FLY
19:00 PM
20:00 PM
Liora Zytcer
Step & Tone
19:30 PM
20:30 PM
Maya Al Khatib
20:00 PM

Marți

Miercuri

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
09:00 AM
Pilates Body & Mind
09:00 AM
10:00 AM
Ionela Spinu
10:00 AM
11:00 AM
12:00 PM
Elastiband workout
12:00 PM
13:00 PM
Maya Al Khatib
Pilates-Balance
12:00 PM
13:00 PM
Lucian Burche
13:00 PM
14:00 PM
15:00 PM
16:00 PM
17:00 PM
18:00 PM
Elastiband - core
18:00 PM
19:00 PM
Lucian Burche
Pilates
18:00 PM
19:00 PM
Liora Zytcer
19:00 PM
Pilates
19:00 PM
20:00 PM
Maya Al Khatib

Luni

Marți

Miercuri

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
10:00 AM
Power Yoga
10:00 AM
11:00 AM
Veronica Alexe
11:00 AM
12:00 PM
13:00 PM
14:00 PM
15:00 PM
16:00 PM
17:00 PM
Energy and Intention Yoga
17:00 PM
18:00 PM
Veronica Alexe
18:00 PM
Yoga for Stress Relief
18:00 PM
19:30 PM
Veronica Alexe
19:00 PM
Mindful yoga
19:00 PM
20:00 PM
Georgiana Buta

Luni

Miercuri

Joi

No events available!