Program clase

Clasele FS Studio

Program Săptămânal

Beneficiezi de o ședința gratuită pe care o poți programa folosind calendarul de mai jos.
(valabil doar pentru cei care nu au mai fost în studio-ul nostru)

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
08:00 AM
bodyART
08:00 AM
09:00 AM
Lucian Burche
09:00 AM
10:00 AM
Power Yoga
10:00 AM
11:00 AM
Veronica Alexe
11:00 AM
12:00 PM
Pilates-Balance
12:00 PM
13:00 PM
Lucian Burche
13:00 PM
14:00 PM
15:00 PM
16:00 PM
17:00 PM
18:00 PM
Elastiband - core
18:00 PM
19:00 PM
Lucian Burche
Pilates & Postural
18:00 PM
19:00 PM
Liora Zytcer
YogaHour
18:00 PM
19:00 PM
Veronica Alexe
Yoga for Stress Relief
18:00 PM
19:30 PM
Veronica Alexe

Bungee Super Fly
19:30 PM
20:30 PM
Papa Faye
Yoga Flow and Relaxation
18:00 PM
19:00 PM
Georgiana Buta
19:00 PM
Mindful yoga
19:00 PM
20:00 PM
Georgiana Buta
FIT & FLY
19:00 PM
20:00 PM
Liora Zytcer
Pilates & Postural
19:00 PM
20:00 PM
Maya Al Khatib
20:00 PM
Pilates
20:00 PM
21:00 PM
Madalina Serbanescu
Yin and Yang Yoga Flow
20:00 PM
21:00 PM
Andrada Tudorache

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
19:00 PM
FIT & FLY
19:00 PM
20:00 PM
Liora Zytcer
Bungee Super Fly
19:30 PM
20:30 PM
Papa Faye
20:00 PM

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
08:00 AM
bodyART
08:00 AM
09:00 AM
Lucian Burche
09:00 AM
10:00 AM
11:00 AM
12:00 PM
Pilates-Balance
12:00 PM
13:00 PM
Lucian Burche
13:00 PM
14:00 PM
15:00 PM
16:00 PM
17:00 PM
18:00 PM
Elastiband - core
18:00 PM
19:00 PM
Lucian Burche
Pilates & Postural
18:00 PM
19:00 PM
Liora Zytcer
19:00 PM
Pilates & Postural
19:00 PM
20:00 PM
Maya Al Khatib
20:00 PM
Pilates
20:00 PM
21:00 PM
Madalina Serbanescu

Luni

Marți

Miercuri

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
10:00 AM
Power Yoga
10:00 AM
11:00 AM
Veronica Alexe
11:00 AM
12:00 PM
13:00 PM
14:00 PM
15:00 PM
16:00 PM
17:00 PM
18:00 PM
YogaHour
18:00 PM
19:00 PM
Veronica Alexe
Yoga for Stress Relief
18:00 PM
19:30 PM
Veronica Alexe
Yoga Flow and Relaxation
18:00 PM
19:00 PM
Georgiana Buta
19:00 PM
Mindful yoga
19:00 PM
20:00 PM
Georgiana Buta
20:00 PM
Yin and Yang Yoga Flow
20:00 PM
21:00 PM
Andrada Tudorache

Luni

Miercuri

Joi

Vineri

No events available!